wtorek, 22 czerwca 2010

pasja,marzenia

Co u mnie nowego?
-trwają negocjację abym robił zdjęcia dla pewnego portalu oraz pewnej gazety
-mam propozycję zostać agentem reklamowym pewnej firmy - chodzi o promocję
-niestety wyjazd do Amazonii Peruwiańskiej w tym roku już nie wypali, zobaczę się z Indianami za rok.



Stephen King pisał:
[...] nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym.
Niestety niektórzy tego nie rozumieją, w naszym społeczeństwie ,,cool jest błazen'' jak śpiewał Eldo, a najlepiej siedzieć i marnować swoje życie zamykając się na jednym spojrzeniu. Bo po co otwierać się na świat, po co poznawać kultury, religię i obyczaje jak można żyć spokojnie jak każdy, żyć bez trudu - żyć łatwo a największy problem to że nie ma na piwo - dla mnie to nie jest problem. Ale niektórzy zawszę będą mieć klapki na oczach i widzieć jeden punkt widzenia, zamiast otworzyć się na rzeczywistość zbierać argumenty, fakty i na tym opierać swoją opinie.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRZY SPEŁNIAJĄ SWOJE MARZENIA I SNY NIEPRZEJMUJĄC SIĘ KRYTYKĄ - 3mam kciuki aby się spełniły wszystkie i aby poprzeczka była ustawiona na wysokim poziomie.
Gdy tacy ludzie jak J. Pałkiewicz, M. Kamiński, W. Grodecki, B. Pawlikowska mówią mi że jednak jest przyszłość tego narodu, że robie kawał dobrej roboty to wiem że jednak to wszystko ma sens.

P.S.
Warte przeczytania- http://michalpasterski.pl/2009/01/jak-odnalezc-swoja-pasje/




POZDRAWIAM PK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz