wtorek, 16 listopada 2010

foto

Ostatnio trochę przystopowałem z jedną ze swoich pasji - Fotografią. Ciężko znaleźć na wszystko czas jeśli ma się tyle pasji (fotografia, wspinaczka, survival, pierwsza pomoc, działania jednostek specjalnych, marsze, snowboard, strzelectwo, grafika, podróże - ogólnie przygoda), ale mam nadzieję że w najbliższych miesiącach więcej popstrykam. Poniżej zamieszczam linki do moich zdjęć, jak coś to w komentarzach można napisać co się myśli:
http://picasaweb.google.com/kozikowski.piotr/Widoki#

http://picasaweb.google.com/kozikowski.piotr/Ludzie#

http://picasaweb.google.com/kozikowski.piotr/Portrety#

Przy okazji polecam blog znakomitego fotografa - kobiety - http://blog.blazejewska.com/

Pozdrawiam
Piotr Kozikowski





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz