Wspólnie ze znajomym założyliśmy studio graficzne. Wcześniej każdy z nas działał na własną rękę, postanowiliśmy połączyć siły aby zaoferować usługi na najwyższym poziomie, ale zarazem po najniższych cenach.
Jako że ruszamy,
dla pierwszych 10 klientów 50% zniżki na wszystkie usługi !!!
ZAPRASZAM :) - www.regart.com.pl
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz