Poniżej parę zdjęć mojego autorstwa z różnych zakątków świata. WSZYSTKIE ZDJĘCIA SĄ WYKONANE PRZEZE MNIE MOIM APARATEM. ŻADNE Z NICH NIE ZNAJDUJĘ SIE W GOOGLE CZY W NECIE oprócz tego serwisu oraz mojej picasyweb. Dla niedowiarków proszę sprawdzić w programie jakim aparatem i kiedy zostały wykonane.
Pozdrawiam Pk



Naprawdę chciałoby się powiedzieć zazdroszczę wypraw.Ale jako, że daleki jestem od zazdrości Powiem tylko.Gratuluję uchwyconych chwil.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam.
Radek
Mam nadzieję i życzę Ci tego aby kiedyś to co robisz teraz zaowocowało sukcesem i wielkimi przygodami.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
nomex