niedziela, 11 lipca 2010

Zdjęcia różne

Witam
Poniżej parę zdjęć mojego autorstwa z różnych zakątków świata. WSZYSTKIE ZDJĘCIA SĄ WYKONANE PRZEZE MNIE MOIM APARATEM. ŻADNE Z NICH NIE ZNAJDUJĘ SIE W GOOGLE CZY W NECIE oprócz tego serwisu oraz mojej picasyweb. Dla niedowiarków proszę sprawdzić w programie jakim aparatem i kiedy zostały wykonane.
Pozdrawiam Pk


























2 komentarze:

  1. Naprawdę chciałoby się powiedzieć zazdroszczę wypraw.Ale jako, że daleki jestem od zazdrości Powiem tylko.Gratuluję uchwyconych chwil.
    Pozdrawiam.

    Radek

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam nadzieję i życzę Ci tego aby kiedyś to co robisz teraz zaowocowało sukcesem i wielkimi przygodami.
    Pozdrawiam
    nomex

    OdpowiedzUsuń