Zdjęcia będą niżej
Ciesze się że blog ma prawie 2000 wyświetleń - że ktoś to czyta... - SZOK.
Aparat wrócił z naprawy - trzeba będzie zacząć coś działać znów. - www.piotrk.carbonmade.com
Fajną inicjatywę zrobiła szkoła -WARSZTATY FOTOGRAFICZNE. Fakt że ja się nudziłem bo wszystko to już miałem na innych tego typu zajęciach ale dla ludzi bez doświadczenia żadnego - SUPER sprawa. Oby szkoły robiły więcej tego typu inicjatyw - rozwijających pasję i zainteresowania a może w przyszłości niektórych prace ?
Chce się też odwołać do bloga mojego kolegi - warty przeczytania - głębsze myśli i przemyślenia a na posty typu ,,byłem na imprezie był cool, do napisania''
http://www.photoblog.pl/neweyes
Radek piszę o pewnej postawie która w Polsce jest bardzo ale to bardzo znana - mianowicie ZAWIŚĆ. Ktoś kto jest od nas lepszy powinien być dla nas motywacją a nie obiektem wyładowań - zawiści. Ludzie nie mogą znieść że ktoś ma lepiej/fajniej/więcej. Czy nie lepiej cieszyć się ze szczęścia bliźniego ? Życie pełne przygód jest niemożliwe ? W całej Polsce jest pełno maniaków którzy nie zniosą dnia jeśli adrenalina nie podskoczy. Nie mówię już o Ludziach znanych jak Jacek Pałkiewicz, Arkadiusz Pawełek itp. którzy szukają przygody na bałtyku, w dżungli itp. Mówię o ludziach z ZHP, Strzelca, organizacji paramilitarnych oraz zwykłych ludzi którzy kochają przygodę i wolą życie spędzać na realnych przeżyciach a nie tych z gier.
Jak to kiedyś powiedział mój znajomy:
,,Widzisz Piotrek, on strzela w counter strike - ja ide na strzelnice, on wchodzi do budynku w call of duty a ja na szkoleniu z zakresu CQB gdzie mam replikę w ręku, wysokie buty na sobie, a huk petardy czuje na własnych uszach - mam rzeczywiste doznania, a nie wirtualną papkę''
No i na koniec dla podsumowania:
Zdjęć parę:






Jak widać Potrze odwiedzaj - przynajmniej ja staram się regularnie i zachęcam często znajomych. Wczoraj nawet rozmawiałem na Twój temat z koleżanką, która wymyśliła po powrocie z Hiszpanii, że chce teraz jechać do Ameryki Południowej. Zaproponowałem Jej wyjazd na ekspedycję z jednym ze znanych PL podróżników. Zobaczymy czy przemyśli coś w tym temacie.
OdpowiedzUsuńCo do bloga - rozwijaj się i podążaj własną ścieżką. Powodzenia.