sobota, 9 października 2010

9 paź

Dzieję się.
Ostatnio telefon z fundacji - projekt przekraczanie Granic nabiera kształtów, będę potrzebował wolontariuszy na 5 Grudnia.
EUROPA - zobaczymy, na razie ciągle tworzymy zarys wyprawy, rozmawiam z różnymi ludźmi jak oni to widzą. Podróż do okoła europy z ludźmi chorymi na serce. - Przekraczanie granic swojego rodzaju. SPEŁNIENIE MARZEŃ !

Ostatnio do mnie zadzwonił pewny znajomy który prowadzi wykłady na temat MOTYWACJI, długo rozmawialiśmy. Dlaczego ludzie nie spełniają własnych marzeń ? Boją się ? Nie mają odwagi ? Może temu ze rezultat jest na samym końcu - satysfakcja. Marzenie to nie tylko wygrać w lotto, przejść Saharę, dostać się na studia. Każdy ma różne małe marzenia jak np. sen. Gdy 3dni nie śpimy marzenie to 5min snu - proszę spróbować, ja nie raz doświadczyłem, ale oprócz tego nie realizujemy codziennych marzeń jak wyjście gdzieś itp. itd. Ludzie się poją konsekwencji marzeń.
,,Kto stoi w miejscu nie popełnia błędów''
Ale lepiej chyba się ruszyć i nauczyć na tych błędach aby żyć szczęśliwie a każdy nowy dzień przynosił nowe przygody lecz zawsze uśmiech na twarzy.

Poniżej zamieszczam pewien filmik, obrazuję on monotonie życia - praca,dom,praca,dom - $$$, wiele osób znajduję odwagę, odchodzi z firmy/pakuję firmę w kartony i wyjeźdza w podróże - najadąc życiu barw, odmienności i orginalności. Są ludzie którzy chcą się wybić poza tłum i zrobić coś pozytywnego. Trzeba ich cenić i wspierać a nie zazdrościć. Są ludzie którzy mają na tyle odwagi aby rzucić wszystko w kąt, i w ciągu godziny być już na lotnisku czekając na pierwszy lepszy samolot.
Polecam film/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz