Dzisiaj zostałem pozytywnie zaskoczony. Otwieram skrzynkę na listy a tam paczka z Fundacji Marka Kamińskiego. Po otwarciu okazało się że są to kalendarze na rok 2011 ze zdjęciami z obozu Nadzieja dla SERC. Pozdrawiam w tym miejscu całą ekipę FUNDACJI. Naprawdę mili ludzie.
I OGŁASZAM KONKURS: KAŻDY KTO NAPISZE KOMENTARZ POD TYM POSTEM, MA SZANSĘ WYGRAĆ KALENDARZ wyżej opisany. 2 Stycznia odbędzie się losowanie :)
ja dostalam paczke z kalendarzami w piatek i od razu wspomnienia odzyly... Ten oboz naprawde zmienil duzo w moim zyciu a jeszcze wiecej zmieniles ty i twoje motywujace slowa. dziekuje. A twoj blog jest super!! Magdalena p.
Widzę, że nawet załapałeś się na kilku ujęciach w kalendarzu :) Bardzo fajnie, że działasz z Fundacją bo widać tego jakieś rezultaty i przy okazji ciągle jest progres Twojej osoby. Obyś tylko nie zwalniał :) Ja tuż po Nowym Roku będę w trakcie robienia foto kalendarza na zamówienie dla jednej dziewczyny. 12 rożnych zdjęć jednej osoby w ramach prezentu. To już kolejne podejście do kalendarza tak więc mam nadzieje, że tym razem się uda.
Zastanawiam się czy to przez ten konkurs taka aktywność i tyle komentarzy czy to czysty przypadek. Czy naprawdę trzeba motywować ludzi nagrodami by zmusili się do napisania chociażby jedno zdaniowego komentarza? Piter prowadzi blog już długi czas, znajduje się na nim sporo ciekawych wpisów, głębszych przemyśleń, życiowych prawd i spora ilość zdjęć a jednak tylko ten temat jest tak oblegany. Moim zdaniem to trochę przykre... Piotrze ja oficjalnie zaznaczam, że wypisuję się z listy konkursowej. Ale życzę Ci by czytelników i komentatorów od dziś tylko przybywało z każdym kolejnym tematem. Wesołych Świąt :)
dziś 24 grudnia wigilia... nie będę mieć okazji złożyć ci życzeń świątecznych osobiście także złoże ci je tu ;d
Wszystkiego najlepszego co sobie wymyślisz to dostań, żebyś zwiedził cały świat i przy okazji zabrał mnie ;d, żeby mikołaj był bogaty w tym roku, żeby Klaudia była grzeczna, no i co tylko sobie zapragniesz, a no i najwazniejsze zdrowia i motywacji ;) strzała --->
Komentarz ;)
OdpowiedzUsuńNo Piter, częściej gęściej te wpisy :)
OdpowiedzUsuń"PERFEKCJA NIE JEST DZIEŁEM PRZYPADKU " - wiem że wielu się pod tym podpisuje ale tak naprawdę nie wielu wie co to naprawdę oznacza!
OdpowiedzUsuń"PERFEKCJA NIE JEST DZIEŁEM PRZYPADKU"- wielu się pod tym usiłuje podpisywać ale nie wielu tak naprawdę to rozumie!
OdpowiedzUsuńja dostalam paczke z kalendarzami w piatek i od razu wspomnienia odzyly... Ten oboz naprawde zmienil duzo w moim zyciu a jeszcze wiecej zmieniles ty i twoje motywujace slowa. dziekuje.
OdpowiedzUsuńA twoj blog jest super!!
Magdalena p.
Piotrze, poznając ludzi takich jak Ty- odzyskuję wiarę w polskie młode pokolenie. Michal (ten od Kaczora)
OdpowiedzUsuńMadzia odezwij się do mnie na maila:
OdpowiedzUsuńkozikowski.piotr@gmail.com ;)
Widzę, że nawet załapałeś się na kilku ujęciach w kalendarzu :) Bardzo fajnie, że działasz z Fundacją bo widać tego jakieś rezultaty i przy okazji ciągle jest progres Twojej osoby. Obyś tylko nie zwalniał :)
OdpowiedzUsuńJa tuż po Nowym Roku będę w trakcie robienia foto kalendarza na zamówienie dla jednej dziewczyny. 12 rożnych zdjęć jednej osoby w ramach prezentu. To już kolejne podejście do kalendarza tak więc mam nadzieje, że tym razem się uda.
Piter ;)
OdpowiedzUsuńwesołych i szczęśliwego ;*
Kasiarzyna Sz.
Obyś cześciej zostawał tak pozytywnie zaskoczony ;) Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńZastanawiam się czy to przez ten konkurs taka aktywność i tyle komentarzy czy to czysty przypadek. Czy naprawdę trzeba motywować ludzi nagrodami by zmusili się do napisania chociażby jedno zdaniowego komentarza? Piter prowadzi blog już długi czas, znajduje się na nim sporo ciekawych wpisów, głębszych przemyśleń, życiowych prawd i spora ilość zdjęć a jednak tylko ten temat jest tak oblegany. Moim zdaniem to trochę przykre... Piotrze ja oficjalnie zaznaczam, że wypisuję się z listy konkursowej. Ale życzę Ci by czytelników i komentatorów od dziś tylko przybywało z każdym kolejnym tematem. Wesołych Świąt :)
OdpowiedzUsuńdziś 24 grudnia wigilia... nie będę mieć okazji złożyć ci życzeń świątecznych osobiście także złoże ci je tu ;d
OdpowiedzUsuńWszystkiego najlepszego co sobie wymyślisz to dostań, żebyś zwiedził cały świat i przy okazji zabrał mnie ;d, żeby mikołaj był bogaty w tym roku, żeby Klaudia była grzeczna, no i co tylko sobie zapragniesz, a no i najwazniejsze zdrowia i motywacji ;) strzała --->