Dawno mnie nie było = przepraszam.
Teraz praktycznie co tydzień WWA.
Za tydzień spotkanie z Markiem Kamińskim. - www.kaminski.pl - POLECAM
Wczoraj festyn na rzecz nauki - nowe znajomości ,,przewodnik turystki extrymalnej'' - może się coś rozwinie w tym temacie - jest opcja współpracy, pracy no i zabawy. - Jadąc na stopa można poznać naprawdę ciekawych ludzi.
W końcu na moim biurku leży prawdziwy moleskine. Takiego notesu używali tacy ludzie jak: Vincent van Gogh, Pablo Picasso, Ernest Hemingway, Bruce Chatwin, Ryszard Kapuściński.
Dzięki RADEK za docenienie - 3maj się leśny bracie. I pamiętaj ja jestem za USMC. Może wpadniesz do Łomży ? RÓB SWOJE.
Trwają rozmowy z różnymi osobami i instytucjami na temat EUROPA TRIP - formuję się luźny zarys.
Powoli zaczynam formować plan akcji POZA HORYZONTY. Spotkanie z Jaśkiem Melą pewnie koło grudnia.
Teraz 2 miesiące: szkoleń, kursów, wyjazdów. Potem z tydzień wolnego i coś większego może ?
Pozdrawiam Piotr Kozikowski
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz