środa, 1 września 2010

Wakacje

HEJ
Długo nie pisałem a wszystko to z powodu choroby. Zostałem zarażony takim wirusem który nazywa się ,,Brak czasu''. Ciągle coś się dzieje.
Byłem nad morzem - jak znajdę chwilkę czasu aby wybrać parę zdjęć to wstawię.



Obóz NADZIEJA DLA SERC dla osób z wadami Serca organizowany Przez fundację Marka Kamińskiego (www.kaminski.pl)
Ten obóz był dla mnie niezwykłym doświadczeniem. Takie obozy są potrzebne. Przebywając z tymi ludźmi wiele można zrozumieć, poznać inne poglądy. Znaczna część z osób która uczestniczyła w obozie zmieniła swoje myślenie. Tu nie chodzi o sam survival który był głównym tematem obozu ale o ogólną motywację - przełamywanie granic. Mimo jakiś tam ,,wad'' każdy jest coś wart i może robić dużo - kwestia odpowiedniego przygotowania oraz odpowiedzialności.
Grupka która tam była to świetni ludzie, byłem na wielu obozach - ale tylko tu ludzie w ciągu jednego dnia byli już zgrani. Nikt nie narzekał na nic, nie użalał się nad sobą, wiedział na co może sobie pozwolić.
Pozdrawiam w tym miejscu ,,Ziomeczka'' - rób dalej swoje, masz moje poparcie jako że ja też ćwiczyłem sztuki walki, pokaż że potrafisz. ELITA. Zdrowie chce cię ograniczyć ? Zmień konkurencję ale nie dyscyplinę.
Pozdrowienia dla ludzki którzy mimo trudnych sytuacji potrafią się uśmiechać i zarażać tym uśmiechem innych.
3majcie się wszyscy których dane mi było poznać na obozie, SPEŁNIAJCIE MARZENIA - do czego nakłaniałem cały obóz. Jak by co adres znacie kontakty też.

Poniżej parę zdjęć z obozu:





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz