czwartek, 23 września 2010

zamówienie

Ostatnio robiłem zamówienie w internecie na 25 pln, poprosiłem sprzedawcę aby jak może dołączył mi kuchenkę o wartości 10 pln jako gratis. - bardziej jako żart to napisałem w uwagach do zamówienia. Otwieram paczkę patrzę a tam kuchenka.
Pisząc to chce wam pokazać jak wiele można zdziałać pozytywnym nastawieniem i rozmową. Wystarczyła drobna informacja z buźką na końcu.

Ostatnio ciągle zalatany, weekend w wwa na targach turystycznych.

Pozdro

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz