niedziela, 6 lutego 2011

Nie ma czasu na pisanie.
Ferie zleciały szybko - Francja potem kurs. - W tygodniu postaram się rozwinąć co nieco.

Dziś odbyły się wstępne rozmowy na temat nowych produktów EXPLORER - adventure wear.
W niedalekiej przyszłości będą dostępne spodnie taktyczne oraz koszulę.
Jeśli kiedykolwiek brakowało wam czegokolwiek w koszulkach lub spodniach swoje uwagi piszcie na kozikowski.piotr@gmail.com - dla autora najciekawszych pomysłów na pewno będzie jakiś rabat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz