czwartek, 2 września 2010

Zdjęcia - morze

Dzisiaj znajomy podesłał mi link, myślę że warty uwagi. Kiedyś czytałem o tym gościu. Na swoich spotkaniach autorskich nabija się ze swojej niepełnosprawności i z tego ma pieniądze. Fajnie że są jeszcze ludzie którzy umieją do pewnych spraw podejść z dystansem.



Polecam audycję podróżnicze ,,między biegunami'' na wieczór akurat:
http://www.loswiaheros.pl/miedzy-biegunami

Dzisiaj w szkole usłyszałem ciekawy tekst:
,,Samorealizacja - moja pasja, mój cel, moje marzenia''

I jako bonus parę moich zdjęć z nad morza:










p.s.
Jestem po przeczytaniu książki ,,Poza horyzonty'' - z całego serca polecam, warto przeczytać - młody chłopak więc trochę chaotyczny styl pisania - ale dobrze się wchłania.
Opis:
,,W 2002 roku Jasiek Mela był zbuntowanym trzynastolatkiem, który – podobnie jak wielu chłopaków w jego wieku - wierzył, że wie o życiu już wszystko.

24 lipca schronił się przed deszczem w altance, gdzie był tranformator elektryczny. Przez jego ciało przepłynęło 15 tysięcy volt. W wyniku porażenia prądem stracił lewą nogę i prawe przedramię.

W ciągu ośmiu lat, które minęły od wypadku Jasiek zdobył biegun północny i południowy, podróżował po Lofotach, wspiął się na Kilimandżaro i Elbrus, przebiegł Maraton Nowojorski. Skończył szkołę, zaczął studia. I spotkał ludzi, bez których trudniej byłoby mu odzyskać nadzieję. Dziś prowadzi fundację Poza Horyzonty, by dać nadzieję innym.

Jasiek Mela jest chłopakiem, dla którego nie istnieją horyzonty. Idzie tam, dokąd chce i sięga po to, co zamarzy. Bo spełnianie marzeń to jego specjalność…''

1 komentarz:

  1. Fajne wesołe, wakacyjne zdjęcie z dziewczynka w czapce marynarskiej! Ekstra. Zachody słońca trochę kiczowate. Zodiak źle skadrowany.

    OdpowiedzUsuń